Запоріжжя

  0
  746

  «Солдатському привалу» три роки
  У Запоріжжі тертій рік поспіль працює волонтерський центр турботи про військових «Солдатський привал». Нині центр святкує третю річницю з дня створення. Волонтери, а це передовсім жінки, створили тут затишну домашню атмосферу, прикрасили кімнати державною символікою і військовими атрибутами, що подобається учасникам бойових дій.
  Центр розташований біля залізничного вокзалу і цілодобово надає змогу військовим, які їдуть додому з місць бойових дій чи повертаються на службу, перепочити, випити чаю. За цей час у хостелі відпочили понад 9 тисяч людей. Нині у приміщенні два поверхи, дев’ять кімнат по два ліжка. Сьогодні тут зупинилися двоє волонтерів і четверо військовослужбовців. У «Солдатському привалі» завжди раді гостям!
  Не розпізнали апендициту
  Чотири доби 9-річний хлопчик перебував у дитячій лікарні м. Бердянська Запорізької області. У нього були блювота та температура. Лікарі вирішили, що це кишкова інфекція й призначили антибіотики, після чого виписали з лікарні. Однак уже наступного дня батьки привезли сина в педіатричне відділення з температурою 39 градусів, де він пробув ще тиждень. У лікарні зробили УЗД і знову призначили антибіотики. Направити маленького пацієнта в Запоріжжя на консультацію до фахівців вищого рівня бердянські хірурги вважали недоцільним.
  Зрештою у дитини стався гострий напад болю в животі, через який він час од часу непритомнів… І тільки після цього батькам дали направлення в обласну лікарню, куди вони власним транспортом доставили знесилену дитину. Там у хлопчика діагностували апендицит, який уже перейшов у перитоніт. Його негайно прооперували. Зараз дитина в реанімації, можливо, знадобиться ще одна операція.
   Безпілотники збивають
  Як повідомив прес-центр Міноборони, неподалік складів ракетно-артилерійського озброєння Збройних сил України на Черкащині та у Запоріжжі збили два безпілотники. В обох випадках вартові відкрили вогонь по непроханих небезпечних «гостях», після чого мобільні групи військових частин обстежили прилеглі території та затримали осіб, які керували БПЛА. Про інцидент негайно було повідомлено місцеві підрозділи Служби безпеки та Національної поліції. Трохи пізніше з’ясувалося, що польоти безпілотників поблизу складів ракетно-артилерійського озброєння відбувалися в рамках планових антитерористичних навчань для перевірки надійності охорони об’єктів підвищеної небезпеки. У Міноборони наголосили, що особовий склад чергових змін діяв чітко та впевнено.