Він прийшов — його нема

0
1146

У неділю, 14 квітня, кандидат у президенти і чинний Глава держави Петро Порошенко прибув на НСК «Олімпійський», де його штабом на 14:14 були призначені дебати, на які був запрошений і кандидат у президенти Володимир Зеленський. Проте останній на цю розмову не прийшов.

Президент виступив перед людьми, що зібралися на площі біля стадіону, після чого зустрівся з журналістами у конференц-залі «Олімпійського» і відповів на їхні запитання.

Коментуючи відсутність на дебатах лідера студії «Квартал 95», спікер штабу Зеленського з питань ходу виборчої кампанії Дмитро Разумков нагадав, що кандидат у президенти Володимир Зеленський чекає чинного президента Петра Порошенка на передвиборні дебати 19 квітня на НСК «Олімпійський» о 19:00. «Сьогодні ж пройшов агітаційний мітинг Петра Олексійовича під стадіоном. Ми не беремо участі в агітаційних мітингах поки ще чинного гаранта Конституції», — заявив він.

Вже після закінчення заходу своєрідні дебати відбулися між силовими структурами, які гарантували безпеку його учасників, з участю прес-секретаря Президента України Святослава Цеголка. Останній зауважив, що поліція применшує кількість людей, які зібралися на стадіоні, аби підтримати його шефа: «Найбільше вразив гімн, який прямо на стадіоні співали 20 тисяч людей (шкода, що поліція применшує кількість тих, хто зібрався сьогодні)».

За даними Служби безпеки України, яка того дня забезпечувала антитерористичний супровід передвиборних заходів біля НСК «Олімпійський», участь у них взяло близько 15 тисяч осіб. А от у МВС повідомили, що «забезпечили публічну безпеку під час проведення мирного зібрання громадян, на якому були присутні до 5 тисяч людей».

Що можна сказати з приводу цих «мірялок», які потрапили у публічний простір? Ну, коли діти у пісочниці міряються різними частинами тіла (наприклад, у кого рука чи нога довша), це зрозуміло. А от коли дорослі й начебто розумні дядьки уподібнюються дітлахам і копіюють їхні забавки, це має вигляд, як мінімум, несолідний. Добре, хоч сам Президент Порошенко це розуміє: «Я не хочу мірятися роликами», — наголосив він, кажучи про важливість саме дебатів, а не «народної творчості» прихильників того чи іншого кандидата.

Зрозуміло, що недільна акція на «Олімпійському» викликала чимало коментарів та відгуків, зокрема й у соцмережах. Їхній зміст залежав від того, кого саме з претендентів на Булаву підтримує автор.

До другого туру виборів, які мають відбутись у неділю, 21 квітня, залишається лише кілька днів. Проте чи побачать виборці дебати між двома кандидатами, й де саме — на стадіоні чи у студії телеканалу — досі не відомо.

Михайло ГУБАШ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here