Кожен зробив свій вибір вільно та демократично

0
2396

Вибори Президента України відповідають закону, є демократичними і проведені на рівні високих міжнародних стандартів. Про це заявила Голова Центральної виборчої комісії Тетяна Сліпачук на брифінгу в ЦВК. У ЦВК стверджують, що не зафіксували жодних скарг чи заяв про порушення під час голосування, які могли б вплинути на результати виборів.

Центральна виборча комісія опрацювала 100% протоколів. Явка виборців у другому турі становила 61,37 відсотка (в першому турі — 62,8). Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні по Україні – 18 491 837; % виборчих бюлетенів, визнаних недійсними по Україні – 2.31.

Відповідно до переданих до Центральної виборчої комісії протоколів за кандидата у Президенти Володимира Зеленського 21 квітня було віддано 73,22 відсотка голосів (13 541 528 виборців), а за Петра Порошенка — 24,45 відсотка голосів (4 522 320 голосів). У розрізі регіонів чинний Президент України Петро Порошенко посів першість лише у Львівській області та в закордонному виборчому окрузі. В решті областей України та в столиці Києві виборці віддали перевагу Володимиру Зеленському.

Отже, яке майбутнє може чекати на Україну за правління Володимира Зеленського, переможця виборчої гонки? За висновками експертів, найрельєфніші ризики проступають у сферах економіки, безпеки і гуманітарної політики.

Вибори — це завжди шанс на зміни, але ці зміни можуть бути не лише на краще, а й зі знаком «мінус». Не втратити б те, що насилу здобули.

Будемо оптимістами…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here