«Моя перша поїздка у США стала точкою відліку для моїх наступних звершень»

0
319

У 1996–1997 роках я стала учасницею програми обміну для майбутніх лідерів «FLEX». Мені пощастило жити в одному з найбільших міст світу – Нью-Йорку. Ця подорож дала мені гарний старт для подальшої освіти за кордоном. З часом я зробила успішну кар’єру.
У Нью-Йорку я закінчила школу Тотенвілль і одержала диплом з відзнакою. Повернувшись в Україну, здобула економічну освіту в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Та цього було, на мій погляд, недостатньо, і я поїхала у Великобританію, щоб отримати ступінь магістра з маркетингу в бізнес-школі Ноттінгемського університету. Згодом я навчалась на короткотермінових програмах Бізнес-школи Лондона та INSEAD, де спеціалізувалась у сфері маркетингу й загального менеджменту.
Спочатку я працювала в інвестиційному фонді «SigmaBleyzer», а потім – для одного з найбільших операторів мобільного зв’язку в Україні «Київстар», де мій проект «djuice» заробив компанії понад два мільярди доларів за п’ять років моєї праці. Зараз я управляю власною консалтинговою компанією «Acctiva Consulting».
Я впевнена, що моя перша поїздка у США дуже допомогла мені досягнути того, що в мене є зараз, і стала точкою відліку для моїх наступних звершень.
Антоніна РАДЗІХОВСЬКА,
Програма обміну майбутніх лідерів 1996-1997
Старша школа Тотенвілля
Нью-Йорк