РЕСТОРАН «ZHIVAGO»: ВЕЛИКА ПОРЦІЯ ВАШОГО ЗАДОВОЛЕННЯ

0
231
img
img
img

У НАС ЗАВЖДИ СВЯТО!

Немає значення, де працюєш. Важливо, де відпочиваєш!

Ресторан «Zhivago» – це вишуканість, доведена до абсолюту.

Уже при вході «Zhivago» вражає фешенебельністю й особливим шиком. Його атмосфера дасть вам відчути себе найважливішим, дорогим гостем, якого чекали увесь вечір.
Дизайн інтер’єру розроблений згідно із провідними європейськими тенденціями. Вийшло чудово: навряд чи ще десь у Чикаго вам вдасться побачити таку гармонію всіх компонентів. Тут все підібране з особливою старанністю. Гарантуємо: наше обслуговування відповідає вашим потребам.

«Zhivago»  – це три банкетні зали, де також можна замовити недільні вечері.

У серці ресторану, власне на кухні, дотримуються українського і європейського кулінарних стилів, а також подають авторські страви. Всю оригінальність і різноманітність описати неможливо. Куштуйте самі, і ви не розчаруєтесь.

Також у вас буде нагода по-справжньому захопитися роботою наших барменів, офіціантів. Адже вони не лише приготують вам дивовижні коктейлі, а ще й зуміють подати його вам так, щоб захотілось побачити це шоу ще раз.

Незважаючи на урочистість обстановки, ресторан «Zhivago»  не розрахований виключно на багачів. Тут строго дотримуються принципу, що свято душі і тіла повинно бути доступним кожному.

«Zhivago»  запрошує на святкову вечерю у День Подяки, 26 листопада та на Різдво, 25 грудня,  з оркестром та живою музикою за 40$ з людини; ланч – 25.95$, вишукана люкс-вечірка в Новорічну ніч з блискавичним шоу – від 125$.

Тільки в «Zhivago» ви відчуєте себе діамантом у золотій оправі!

847.982.1400
9925 Gross Point Rd, Skokie, IL 60076

Оксана КУШІЦЬКА
“Українське Слово”