Папа закликав священників не боятися йти до хворих на коронавірус зі Святим Причастям

0
170

Під час Меси в каплиці резиденції «Дім святої Марти» у Ватикані, яка транслювалась у прямому ефірі, 10 березня 2020 р., Папа Франциск, насамперед, нагадав, що відправляє це богослужіння за всіх, кого заторкнуло захворювання коронавірусом і за тих, хто піклується хворими, висловлюючи їм добрі побажання.

“Помолімось до Господа також і за наших священників, щоб вони мали відвагу вийти й піти до хворих, несучи силу Божого Слова та Євхаристію й підтримували медичних працівників і волонтерів у роботі, яку вони виконують”, – сказав Папа Франциск. Про це інформує vaticannews.va.

До речі, відповідно до нових розпоряджень італійського уряду по боротьбі з коронавірусів, з 10 березня у Державі Ватикан також посилять заходи щодо попередження зараження вірусом КОВІД-19. Про це повідомляє Радіо Ватикану.

З сьогоднішнього дня не тільки музеї, а й площа і базиліка св. Петра закриті для екскурсій і для туристів. Закрилося мобільне поштове відділення Ватиканської пошти на площі св. Петра, два магазини Ватиканського книжкового видавництва.

На території Ватикану закрилися магазин промтоварів і їдальня для співробітників, фотосервіс «Оссерваторе Романо», який буде працювати в онлайновому режимі. Аптека, а також супермаркет для співробітників Ватикану будуть відкриті, але всередині можуть одночасно перебувати таке число відвідувачів, при якому забезпечено дотримання дистанції не менше одного метра.

Всі ці обмеження будуть діяти до 3 квітня або до нових розпоряджень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here