ЗОРІ ВІЩУЮТЬ З 18 ПО 24 ЛЮТОГО 2008 Р.

0
476

ОВЕН (21.03—20.04).

На початку тижня на багатьох чекають напружені стосунки з начальством. У вівторок і середу економно ставтеся до витрат – багато з них будуть непродуктивними. В особистому житті починається піднесення.

ТЕЛЕЦЬ (21.04—21.05).

Надмірна ініціатива на початку тижня не дасть бажаних результатів. У фінансових справах присутня ілюзорність. Щастить у знайомствах з людьми авторитетними, на високих посадах. В особистому житті все складається добре – ви почуваєтесь на висоті.

БЛИЗНЮКИ (22.05—21.06).

Творчий потенціал зростає, ви зможете спілкуватися з партнерами по бізнесу на рівних. У середині тижня доведеться звітувати на роботі і вдома про те, наскільки ви спроможні керувати грошовими і матеріальними ресурсами. Ваша чарівність і дотепність дозволять "колекціонувати" залицяльників.

РАК (22.06—23.07).

Ви змушені займатися вирішенням матеріальних проблем, нерухомістю, дітьми та їх проблемами. Багато Раків перестануть вагатися щодо майбутньої діяльності – профіль роботи нарешті буде обрано. У вихідні можуть поновитися давні любовні зв'язки, критичний період у романтичних стосунках минає.

ЛЕВ (24.07—23.08).

У вашій голові зароджуються нові плани. Начальство з середини тижня буде налаштоване щодо вас більш доброзичливо. Підвищений емоційний та сексуальний тонус дозволить насолоджуватись життям. У вихідні чужа помилка зіграє вам на користь.

ДІВА (24.08—23.09).

Починаючи з середи, спостерігатиметься спад активності, дадуться взнаки недоспані ночі і загальне перенапруження. Висока ймовірність захворювань, нервових розладів і дратівливості.

ТЕРЕЗИ (24.09—23.10).

Минулі помилки і нереалізовані плани будуть тяжким тягарем лежати на вашій совісті. У середу посиляться інтриги, плітки, заздрощі. Період небезпечний для вашої кар'єри, відносин з оточенням. Багато що буде залежати від того, наскільки ви здатні оцінити ситуацію.

СКОРПІОН (24.10—22.11).

Налаштований поліпшити свої перспективи на майбутнє. У роботі з партнерами знаходите спільну мову і вони сприятимуть досягненню цілей. У особистому житті – майже безхмарно. Зверніть увагу на нові знайомства, серед цих людей може бути ваше "єдине кохання".

СТРІЛЕЦЬ (2.11—21.12).

Чим би ви не займались, необхідно пам'ятати, що ви не завжди й не в усьому маєте рацію. У вівторок інтуїція може підказати нове джерело прибутку. Друзі мають до вас серйозні претензії, можливо, це просто ревнощі. У вихідні на вас чекає надзвичайна любовна пригода.

КОЗЕРІГ (22.12—20.01).

Мрії реалізуються у вигляді конкретних ділових пропозицій. Піднесення в особистому житті позитивно вплине на професійний успіх. Хороший настрій допоможе продукувати блискучі ідеї, корисні для подальшої кар'єри. Вихідні сповнені любовних пригод.

ВОДОЛІЙ (21.01—19.02).

Переживає період нервового напруження, стресів, захворювань, пов'язаних з інфекціями. Вдома все буде прозаїчно й одноманітно, ви змушені будете виконувати рутинну роботу і побутові обов'язки. У любовно-романтичній сфері настає пауза.

РИБИ (20.02—20.03).

Настав час переглянути деякі погляди і стосунки. У вівторок ви налаштовані на пусті балачки і нераціональні грошові витрати. Якщо ви закохані, то вам вдасться справити враження на предмет свого обожнювання.