Внутрішнє опитування показує, що Трамп програє Байдену з великим відривом

0
165

Трамп неодноразово заперечував існування таких даних.

Перше внутрішнє опитування кампанії за переобрання президента США Дональда Трампа, проведене у березні, отримане виключно ABC News, показало, що він великим відривом програв би колишньому віцепрезиденту країни та кандидату від демократів Джо Байдену у ключових штатах.

Наголошується, що Трамп неодноразово заперечував існування таких даних.

Дані опитування показали двозначне лідерство Байдена в Пенсильванії в 16 відсотків – 55% проти 39%. У Вісконсині різниця між демократом і республіканцем 10 відсотків – 51% проти 41%. Також внутрішні опитування Трампа показали, що Байден лідирує на 7 відсотків у Флориді.

Перед цим газета The York Times з посиланням на джерела в кампанії Трампа писала, що навіть внутрішні опитування президента США показують його відставання від Байдена. Свіжі дані соціологічних опитувань, проведених на загальнонаціональному рівні в США показують, що колишній віцепрезидент Джо Байден випереджає чинного главу Білого дому на 14% в гіпотетичній парі виборах президента Сполучених Штатів, які відбудуться в листопаді. Опитування Data for Progress показало, що за Байдена готові проголосувати 54%, в той час як за Трампа – 40%.

На загальнонаціональному рівні, згідно з опитуванням CNN, у Байдена значна перевага у 14% – 55 проти 41 відсотка.

Байден – перший кандидат у президенти, який випереджає чинного главу Білого дому в кожному травневому опитуванні, бо Джиммі Картер зробив це в 1976 році. Картер, звичайно, переміг на виборах 1976 року.

Середнє лідерство Байдена над Трампом у середньому ніколи не опускалося нижче 4% і зазвичай перевищувало цей показник.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here