Юні футболісти тішать своїми спортивними здобутками

0
795

FC Connection ставить за мету виховання здорової та талановитої української молоді на теренах США. Ми усвідомлюємо факт, що лише одиниці стануть професійними футболістами, однак, будемо гордитися тим фактом, що виховали справжніх українців, патріотів рідного краю, культурних та освічених людей.
Філософія розвитку дитячо-юнацького футболу передбачає безліч наріжних моментів та нюансів, відповідно до яких формується свідомість та фізична готовність. Тренери FC Connection, поруч із батьками дітей, готують молоде покоління до дорослого життя, надаючи їм всебічний розвиток. У жодному випадку футбольні заняття не можуть розмежовуватися із затвердженою шкільною програмою. Адже ставка клубного керівництва на те, щоб основа першої команди FC Connection формувалася на основі власних вихованців, передбачає не лише спортивний, але й інтелектуальний розвиток.

Пріоритетне завдання FC Connection полягає у тому, що в нашому клубі з дитинства вчать дітей грати у футбол з насолодою. Це визначальне: красива гра для юних футболістів має бути вищою за результат. Будь-який наш гравець – це відкрита і чесна людина. Нам потрібні інтелектуальні особистості, розумні, творчі і незалежні – здатні час від часу відступити від загальноприйнятих стандартів, але такі, що в цілому розуміють генеральну лінію. Ми прагнемо бачити дітей вимогливих до себе, абсолютно сконцентрованих на навчанні, тренуваннях, матчах і будь-яких інших викликах. Ми абсолютно заперечуємо будь-яку зневагу, недовіру і неповагу до партнерів і суперника.
Місія вихованців FC Connection полягає не лише у постійному вдосконаленні професійних навичок і спортивних здобутків. Юні гравці повинні пишатися честю достойно нести славу української громади Чикаго зокрема та штату Іллінойс загалом, популяризувати український дух у США.
Вихованець FC Connection наділений здоровими амбіціями і зарядженістю на результат. Вихованець FC Connection грає у футбол щиро, від серця. Юні спортсмени ризикують на полі, але футбол – це і є ризик, без ризику не існує перемог.
Футбол – гра для хоробрих серцем. Вихованці FC Connection можуть програти на футбольному полі, але вони ніколи не припиняють боротьби. Тренування повинні бути не лише прийнятними для віку, але й веселими! Це знайомство з футболом, і воно не повинно залишати негативних спогадів. Основна спрямованість тренувань – загальний розвиток рухової діяльності. Додаткова – базові елементи тактичної грамотності та технічних умінь.
Ми даємо нашим гравцям у цьому віці все найкраще, що є в клубі. Кращі умови, кращі тренери, найкращий час, найкраща музика, найкраще дозвілля. Кращу освіту і кращі можливості до самоосвіти. Ми чекаємо від дітей всього найкращого. Очікування повинні бути керовано завищені. Ініціатива, самоорганізація, відповідальність. Діти повинні запам’ятати ці три слова назавжди.
Гравець повинен поважати обов’язки, якими наділяється футболіст FC Connection, і бажати досягти професійного дебюту з командою. Для цього необхідно дотримуватися важливих аспектів, таких як слідкувати за своїм харчуванням і відпочинком, а також вживати усіх заходів для запобігання травм чи відновлення після них.
Гравець FC Connection повинен завжди належно поводитися, як з командою, так і в особистому житті. Поведінка гравця FC Connection має бути зразковою. Гравець повинен бути пунктуальним у всіх заходах команди: відправлення автобуса, тренування, зустрічі, харчування тощо. Всі гравці повинні носити одяг, який надає клуб для кожної діяльності групи. Ми представляємо FC Connection, тому поведінка під час виїзних матчів, у готелях повинна відображати культуру нашого клубу.
А тепер радісні новини. Безпрограшна серія команди Connection U-12 триває. Позаминулого тижня – ще два поєдинки і дві перемоги! В першому матчі підопічні тренера Ігоря Лехіва здолали команду FC Typhoons з рахунком 7:5, а в другому матчі, не зважаючи на упереджене суддівство, взяли гору над FC Firebirds з рахунком 5:1.
Ліга:Young Sportsmen’s Soccer League – YSSL
Тренер: Ігор Лехів
Команда: Connection U-12
Новини з табору SC Connection U-10. 6 травня здобуто перемогу над командою LFC Real. Матч закінчився з рахунком 7:4 на нашу користь. Голи забивали: Віталій Глют-4; Максим Дмитрук- 2; Влад Зарутський-1.
Браво тренери, браво Connection!
Команда: SC Connection U-10
Ліга:Young Sportsmen’s Soccer League – YSSL
Тренер: Володимир Боєчко
Помічник тренера: Олександр Михальський

Підготував Володимир БОЄЧКО,
FC Connection