Західних дипломатів лякає непідготовленість Володимира Зеленського

0
1206

Після президентських виборів 31 березня українцям може бути “не до сміху”. Про це пише британський тижневик The Economist, повідомляє BBC.

У статті під назвою “Трагікомедія”, зокрема, оцінюється популярність фаворита перегонів, коміка Володимира Зеленського.

“Люди хочуть показати владі середній палець, й саме він відіграє роль цього середнього пальця”, – цитує журнал політолога Володимира Фесенка.

За словами тижневика, плани Володимира Зеленського в разі перемоги і досі незрозумілі, адже сам кандидат поки що представив лише розпливчасті обіцянки зберегти курс на євроінтеграцію, покращити інвестиційний клімат та покласти край війні на Донбасі.

“Західних дипломатів лякає його непідготовленість. Багато хто побоюється, що Володимир Путін з’їсть його наче плитку шоколаду виробництва Петра Порошенка”, – зазначає тижневик.

Але головне питання, на думку видання, – не хто переможе, а чи будуть вибори легітимними, особливо зважаючи на небезпеку втручання Росії. Хоча джерелом небезпеки можуть бути і самі кандидати.

The Economist нагадує, що і Петра Порошенка, і Юлію Тимошенко вже звинувачували у підкупи виборців, а присутність “приватних армій” та надмірна кількість зброї на руках у розгніваних українців можуть призвести до непередбачуваних наслідків.

“Буде не до сміху, якщо українці прокинуться 1 квітня і не повірять результатам першого туру “, – резюмує Economist.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here