Чернігівщина

0
183

А тепла не було
На Чернігівщині притягнуто до матеріальної відповідальності двох керівників освітніх закладів, які приймали для опалювання навчальних закладів кам’яне вугілля без документального підтвердження його якості. Через постачання некалорійного палива лише у Куликівському районі переплачено 150 тисяч бюджетних коштів.
Рішенням господарського суду Дніпропетровської області задоволено позов прокурора про стягнення завищеної вартості вугілля з підприємства-постачальника. Виявлено подібні порушення вимог законодавства про державні закупівлі у Бахмацькому, Коропському та Носівському районних відділах освіти.
Студентки організували салон розпусти
Що сказав би люблячий чоловік, дізнавшись, що приготовлена дружиною смачна вечеря куплена на гроші, які його половинка заробила, торгуючи собою? Певно, влаштував би грандіозний скандал. Та не в нашому випадку. Безробітний глава сімейства вирішив змовчати: хай заробляє як може, аби годувала.
Напевно, не варто коментувати цю ситуацію з морального боку — і так зрозуміло: бути альфонсом нині майже престижно. Це в минулому столітті чоловік, опинившись у подібній ситуації, пішов би вагони розвантажувати, а невірній супутниці життя вказав би на двері. Тепер молодь сповідує лозунг «Будь простішим!», тобто не заморочуйся різними правилами, живи, як тобі зручно. Тож і дружина нашого «щасливчика» пристала до компанії з такими моральними принципами.
20-річні студентки одного з чернігівських вишів, котрі не мали заможних «спонсорів», вирішили підвищити рівень свого життя найдоступнішим, на їхню думку, способом. Вони, звісно, не пішли продавати морозиво чи розповсюджувати рекламні оголошення. Не спало їм на гадку і влаштуватися на кілька годин у день нянечкою, чи, як тепер кажуть, гувернанткою. Навпаки, деяким з підприємливих красунь довелося шукати, кого залишити з власними дітьми, доки матуся заробляє на цукерки.
Отже, в квартирі звичайної багатоповерхівки було облаштовано салон «для релаксації». До речі, саме за оголошенням в Інтернеті, в якому чоловікам пропонували добре відпочити у компанії гарної дівчини за 500 гривень на годину, працівники відділу боротьби з торгівлею людьми та злочинами проти моралі управління карного розшуку УМВС в Чернігівській області й вирахували звідницю, котра поповнювала розсадник розпусти свіжими, ласими до легких грошей «трояндами».
За повідомленням фахівців сектору зв’язків з громадськістю УМВС України в області, постачальницям «полунички» світить позбавлення волі на термін до п’яти років.
Менеджер з роботи з клієнтами Наталія Високос зустрічає першого відвідувача усмішкою. Вона переконана, що, позбувшись зайвої біганини, городяни позбудуться також втоми і знервованості. Хоча «час пік» припадає на опалювальний сезон, чітка організація роботи допоможе справитися з напливом громадян, котрі прийдуть зробити перерахунки за півроку.