Чернігівщина

0
263

Хулігану не дали розбити стелу Героїв Небесної сотні
Представники чернігівської «Самооборони Майдану» 2 березня затримали 35-річного хулігана, який намагався зруйнувати стелу Героїв Небесної сотні поблизу Красної площі обласного центру.
Він розкидав  принесені квіти і прагнув розбити обеліск.  Неадекватного чернігівця, який був явно під дією наркотичних речовин, передано правоохоронцям.
Шахраї-нелюди обікрали пораненого солдата
Шахраї зняли 143 тисячі гривень з банківської картки 21-річного пораненого чернігівця-військовослужбовця. Він після поранення в зоні АТО збирав гроші  на протез. Солдату для цього відкрили спеціальний рахунок. Невідомі аферисти телефонували потерпілому і якимось чином вивідали у нього потрібну їм інформацію про код картки. Співробітники слідчого відділу Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України з цього приводу.
Восьмеро дітей потрапили до лікарні після того, як спробували мідний купорос
Восьмеро учнів-восьмикласників потрапили до Варвинської районної лікарні з місцевої загальноосвітньої школиз діагнозом отруєння невідомим порошком.
Як з’ясували правоохоронці,неповнолітні  або покуштували, або понюхали речовину за ознаками схожу на мідний купорос. Пакетик з останнім принесла до школи учениця цього ж класу для проведення дослідів на уроці хімії. Частині восьмикласників стало зле. Нині їхній стан задовільний.